سراج سامانه آرین

تاریخچه شرکت سراج سامانه آرین (مسئولیت محدود) به شماره ثبت ۳۰۹۲۵۳ ، با نگاهی تخصصی به مقوله تولید و توسعه نرم افزار و با توجه به نیازی که در این حوزه به مهندسی و ارائه راهکارهای مناسب احساس می شد از بیش از یک دهه قبل ، مطالعه بر روی راهکار جامع نرم افزاری را در دستور کار خود قرار داد . بر خلاف عرف موجود در طراحی نرم افزار که معمولاً طراحان از طریق مصاحبه با مدیران و دست اندرکاران حوزه مربوطه اقدام به جمع آوری اطلاعات مورد نظر جهت طراحی می کنند ، این شرکت کار خود را با مطالعه میدانی (Field Study) آغاز کرد به گونه ای که طراحان سراج سامانه آرین مدتی از وقت خود را در محل مجموعه ای از سازمانهای خدمات به کار اجرایی پرداخته تا نگاهی عملی و کاملاً برخواسته از ویژگیهای اجرایی آن پیدا کنند. در این راستا هدف نهایی تهیه راهکاری جامع قرار گرفت که ضمن پوشش دادن نیازهای عمومی همه سازمانهای دولتی و یا شرکت های خصوصی ، پاسخگوی نیازهای تخصصی آنها هم باشد .  کادر مجرب این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در خصوص طراحی و تولید نرم افزار ، در کنار همکاری کارشناسان مجرب و صاحب سابقه و تجربه در زمینه های اجرایی و مدیریتی خدمات پس از فروش ، کادر فنی ممتازی را تشکیل داده که با جمع تخصص و تجربه ، محصولات نرم افزاری این شرکت را به محصولاتی ویژه و ممتاز تبدیل کرده است. این شرکت مفتخر است با بیش از یک دهه سابقه در ارائه و فروش سیستمهای نرم افزاری خود ، بالاترین کیفیت اجرایی و حداکثر میزان رضایتمندی را در کارنامه خود داشته باشد.
محصولاتی منسجم جمع شدن تجارب و دیدگاههای مختلف و متنوع این مشتریان در کنار تجارب و تخصص کارشناسان این شرکت ، ارائه یک نوع استاندارد تدوین شده با جمیع ضوابط اجرایی و عملیاتی را مقدور ساخته است . به گونه ای که این امر ، این شرکت را قادر ساخته در کنار ارائه نرم افزار ، اقدام به ارائه مشاوره در خصوص چگونگی ساختار تشکیلاتی ، ضوابط اجرایی و مدیریتی و گردش کار سازمانها و شرکتهای خصوصی نیز نماید . در واقع افق دید این شرکت ارائه استاندارد مدون در مقوله تولید ، توسعه و پشتیبانی نرم افزار می باشد.

بواسطه استفاده از ابزارهای فوق و استفاده از زبان برنامه نویسی جاوا، نرم‌افزارهای تولید شده توسط شرکت سراج سامانه آرین دارای ویژگی‌های زیر می‌باشند:

  • معماری لایه ای در طراحی سیستم
  • مبتنی بر وب
  • قابل دسترس بودن اطلاعات در هر زمانی و از هر مکانی
  • رعایت اصل سادگی
  • امکان اضافه کردن بخشی جدید به نرم افزار برای رفع نیاز سازمان
  • امکان بکارگیری پایگاه های داده متفاوت
  • گزارشگیری پویا
  • قابلیت چند زبانی بودن ( Multilingual )
  •   امکان استفاده نرم افزار در سیستم های عامل مختلف

برخی از مشتریان ما

تکنولوژی های استفاده شده